A-Media Auto (1024x600 s) Android Auto Radio / MCU Update

Приятна вечер
Предишните месеци купуват Android Auto Radio за моя Mercedes sprinter w906 и търсят актуализация за Android и MCU.

Вече се предлага с китайски продавач, който изглежда не разбира молбата ми.

Имам някои проблеми, които трябва да се смятат, че радиото е много по-добро от това, което е инсталирано

1. WLAN или понякога блокиране не се свързва спорадично към горещата точка (радио съобщение: Грешка в WLAN връзка
2. Медиаплейърът от време на време скача между пистите.
3. Google Maps се срива след първото стартиране. Отдайте нататък тя работи без проблеми.

Бил съм с някои разработчици на xda и немски форуми, търсите начини за актуализиране на Android и MCU и чета за пиде
Кажете, че радиостанциите се различават само леко.
Допълнителни инструкции как да актуализирате Android 8, но не знаете дали сме минали по радиото ми.
Сега моят английски вероятно не е достатъчно добър, за да прочетете всички записи.

Вече съм благодарен за много голяма помощ при актуализиране на Android / MCU.

Техническа информация за употреба:
Номер на модела: A-Media Auto (1024 x 600 S)
Версия за Android: 5.1.1
Версия на ядрото: 3.0.101+
🙂
Снимки на радиото също са прикачени.
Иначе въпрос е ясен.
Благодаря предшестването.
Beiträge automatisch zusammengeführt:

Проблемът, който ми причинява в момента е, че той губи радиочестота, докато работи
Ivomadin schrieb:
Приятна вечер
Предишните месеци купуват Android Auto Radio за моя Mercedes sprinter w906 и търсят актуализация за Android и MCU.

Вече се предлага с китайски продавач, който изглежда не разбира молбата ми.

Имам някои проблеми, които трябва да се смятат, че радиото е много по-добро от това, което е инсталирано

1. WLAN или понякога блокиране не се свързва спорадично към горещата точка (радио съобщение: Грешка в WLAN връзка
2. Медиаплейърът от време на време скача между пистите.
3. Google Maps се срива след първото стартиране. Отдайте нататък тя работи без проблеми.

Бил съм с някои разработчици на xda и немски форуми, търсите начини за актуализиране на Android и MCU и чета за пиде
Кажете, че радиостанциите се различават само леко.
Допълнителни инструкции как да актуализирате Android 8, но не знаете дали сме минали по радиото ми.
Сега моят английски вероятно не е достатъчно добър, за да прочетете всички записи.

Вече съм благодарен за много голяма помощ при актуализиране на Android / MCU.

Техническа информация за използване:
Номер на модела: A-Media Auto (1024 x 600 S)
Версия за Android: 5.1.1
Версия на ядрото: 3.0.101+
🙂
Снимки на радиото също са прикачени.
Иначе въпрос е ясен.
Благодаря предшестването.
[/ QUOTE]
 

Anhänge

  • 20200323_152221.jpg
    20200323_152221.jpg
    903,8 KB · Aufrufe: 169
  • 20200323_152333.jpg
    20200323_152333.jpg
    907,5 KB · Aufrufe: 177
Zuletzt bearbeitet:
@Ivomadin

  1. Ich hoffe, dass du meinen Beitrag lesen kannst: Bitte übersetzte deinen Beitrag. Ferner verwendest du auch eine Schrift, die hier kaum jemand lesen kann. Es ist in deinem Interesse, damit du Antworten bekommst. ;)-old
  2. HERZLICH WILLKOMMEN im Forum!
Gruß von hagex
 
  • Danke
Reaktionen: Ivomadin
Gibt es für mein Radio inzwischen eigentlich ein Android 10 Update?
 

Ähnliche Themen

1
Antworten
7
Aufrufe
633
Starfight
S
A
Antworten
2
Aufrufe
454
artus211
A
A
Antworten
0
Aufrufe
193
Andykwd
A
Zurück
Oben Unten